Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
Програма розвитку PDF Друк

 

Програма розвитку

Криворізька держтелерадіокомпанія "Криворіжжя" створена у 1990 році.

З 1 січня 2016 року реорганізована в філію Національної телекомпанії України "Криворізька регіональна дирекція "Криворіжжя".

Основним статутним завданням підприємства є створення та розповсюдження телерадіопрограм, згідно з затвердженими Державним комітетом телебачення та радіомовлення України обсягами держзамовлення та кошторису витрат, на території міста Кривий Ріг.

Апаратно-студійний комплекс дозволяє дотримуватися державних стандартів в галузі телерадіомовлення і здійснювати якісне виробництво та розповсюдження телерадіопрограм.

Щорічний перспективний план підприємства обов`язково передбачає прогресивне технічне переоснащення за рахунок державних та позабюджетних коштів.

Послуги з виготовлення та розповсюдження рекламної продукції для фізичних та юридичних осіб здійснюватимуться в межах діючого законодавства.

Керівництво філії Національної телекомпанії України "Криворізька регіональна дирекція "Криворіжжя" зобов`язується здійснювати постійний контроль за підготовкою, створенням і розповсюдженням телерадіопродукції.