Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
Редакційна політика PDF Друк

Редакційна політика філії ПАТ НСТУ  "Криворізька регіональна дирекція "Криворіжжя" визначається  Редакційним Статутом  ПАТ НСТУ  

Основні засади редакційної політики філії ПАТ НСТУ  "Криворізька регіональна дирекція "Криворіжжя":

1. Редакційна політика визначає порядок створення, використання та розповсюдження інформації.

2. При створенні, підготовці та розповсюдженні телерадіопрограм та передач філія зобов'язана дотримуватися вимог чинного законодавства України.

3. Інформація, що використовується журналістами для створення телерадіопрограм, повинна бути достовірною, точною, оперативною, об’єктивною, неупередженою та збалансованою.

4. Прагнення до оперативної подачі новини не повинно призводити до порушення будь-якого із стандартів діяльності філії. Особливо це стосується точності і достовірності.

5. Журналісти використовують соціологічні дані, виходячи з рівня авторитетності соціологічної служби, яка проводила дослідження.

6. Інтернет-видання не можуть вважатися достовірним джерелом інформації.

7. При висвітленні кримінальної та правоохоронної тематики (інформації про злочини) журналісти  неупереджено ставляться до підозрюваних, обвинувачених, підсудних, оскільки лише вирок суду дає підставу назвати людину винною у скоєнні злочину.

8. Журналісти філії виключають у своїй роботі ідеї ксенофобії, нацизму, дискримінаційного ставлення до будь-кого за будь-якою ознакою.

9. З метою захисту дітей від  впливу негативної інформації філії забороняється розповсюджувати, а також анонсувати програми та передачі, які можуть зашкодити фізичному, інтелектуальному і духовному розвитку неповнолітніх.

10. Стосунки, що виникають під час рекламної діяльності та спонсорства регулюються Законом України «Про рекламу», «Положенням про засади рекламної політики ПАТ «НСТУ».

11. Стосунки у всіх підрозділах філії будуються на повній довірі та взаємній повазі між членами колективу.