Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Останні Новини
29 СЕСІЯ. ЗВЕРНЕННЯ ДО В. ГРОЙСМАНА. (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 23 листопада 2017, 19:40

gorispolkom

До прийняття державного бюджету-2018-ть у другому читанні у парламентарів ще є час, а це означає, що є можливість внести зміни до проекту документу. Корегування, внесення змін як до державного, так і до місцевих бюджетів, – явище традиційне. Але цьогоріч на місцях заговорили про реальні загрози по окремих параметрах бюджету. Це недофінансування освіти, медицини та соціальних статей.

 
АЛЬМАНАХ «СИМВОЛ». УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ «РІДКІСНИЙ ПТАХ». (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 23 листопада 2017, 19:37

books

У Міжнародному фестивалі літературних видань «Рідкісний птах» криворізький альманах «Символ» конкурсантом став вдруге. Як і минулого разу, його було визначено лауреатом та, за відгуками учасників, відзначено «Призом глядацьких симпатій». Фестиваль проводиться 1 раз на 2 роки. У 2015-му до участі в конкурсі був запропонований 2-ий випуск, цього річ – четвертий, присвячений темі промислового туризму та зібраний у жанрі «фантастика».

 
КРИВОРІЖЦІ НА ВІДКРИТОМУ КУБКУ КИЄВА. ШОТОКАН КАРАТЕ. (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 23 листопада 2017, 19:35

karate

За останні кілька років Альона Лєдян встигла показати свої вміння не лише в Україні, а й за кордоном та вже має статус багаторазової чемпіонки. На останніх масштабних змаганнях, оцінюючи майстерність власників чорних поясів, дівчина показала себе і як спортсмен, і як суддя одночасно.

 
ЗБІЛЬШЕННЯ ВАРТОСТІ ПРОЇЗДУ У МАРШРУТКАХ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 23 листопада 2017, 19:33

avtobusi

Криворізькі перевізники оголосили про збільшення вартості проїду в маршрутних таксі на гривню. Загалом із 25 листопада тариф складе 6 грн., інакшою сума буде в залежності від протяжності маршруту. Для деяких водіїв проїзд по 6 - така ж несподіванка, як і для пасажирів.

 
ТРЕНІНГ ДЛЯ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 23 листопада 2017, 19:29

policia

Тренінг для працівників поліції є частиною акції «16 днів проти насилля». Організаторами виступили педагогічний університет разом з німецьким товариством Джей Ез Ет. На зустрічі розглядалося важливе питання протидії насильства в сім’ї. Фахівці наводять такі дані: за 2016 рік в Україні зареєстровано 127 з половиною тисяч заяв та повідомлень про вчинення насильства. Факти насильства зафіксовані у майже 70 тисячах сімей. Аби уникнути таких випадків, поліцію закликають активно співпрацювати з соціальними службами.

 
СУД У СПРАВІ АМІНИ МЕНГО (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 22 листопада 2017, 19:36

sud 2

Суд у справі Аміни Менго триває. На чергове судове засідання зявилася рідна мати померлої дівчинки. Жінка вимагає справедливого покарання для кривдників своєї доньки.

 
ФЕСТИВАЛЬ АГІТТЕАТРІВ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 22 листопада 2017, 19:32

agitteatri

З 25 листопада по 10 грудня в Україні проходить акція «16 днів проти гендерного насилля». Протягом цих днів у Кривому Розі тривають волонтерські акції, тренінги, психологічні тижні, до проведення яких долучаються і школярі. Стартом цієї акції став традиційний щорічний фестиваль агіттеатрів, в якому взяли участь школи та ліцеї Центрально-Міського району. Пройшов він під девізом «За честь, добро і справедливість».

 
29 СЕСІЯ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 22 листопада 2017, 14:40

sobranie sesija

Криворізькі депутати провели пленарне засідання 29-ї сесії міськради: дебати йшли навколо нового Статуту громади Кривого Рогу, кількості необхідних підписів за електронні петиції, фінансової підтримки комунальних ЗМІ  та земельних питань.

 
ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ. В/Ч 3011. (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 21 листопада 2017, 19:58

den gidnosti_3011

З початку бойових дій у Донецькій та Луганській областях загинули більше 2 тисяч військовослужбовців. Ще сотні – вважаються полоненими та зниклими безвісти. З 2014 року в зоні АТО загинули більше 120 криворіжців, які проходили службу у різних підрозділах Збройних Сил та Національної гвардії. Після районних заходів та панихид пам’ять загиблих у неоголошеній війні вшанували й у військовій частині 3011.

 
МЕМОРІАЛЬНА ДОШКА А.МЕЛЬНИКОВУ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 21 листопада 2017, 19:54

memdoshka melnikov

Те, що війна здатна поєднувати, здавалося б, непоєднуване – доводить життєва історія криворіжця Анатолія Мельникова. Людина циркового мистецтва, успішний повітряний гімнаст, який постійно мав гастрольні пропозиції з інших країн, хто б міг подумати, в одну мить не вагаючись вирішить взяти до рук автомата.Дружина Тетяна згадує той день з хвилюванням.  

 
ЧЕТВЕРТИЙ ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 21 листопада 2017, 19:01

den gidnosti

Євромайдан. Чотири роки потому. Тема “злочину  і покарання” постає знову. Суспільство чекає повних результатів розслідування загибелі “Небесної сотні”. Але їх немає.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 479