Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Останні Новини
РЕМОНТ КРИВОРІЗЬКОГО ТУБДИСПАНСЕРУ №2 (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 20 липня 2017, 18:16

tubdispancer 2

Близько 4,5 тисяч мешканців Кривого Рогу та 5-тьох прилеглих районів перебувають на обліку фтизіатрів Криворізького протитуберкульозного диспансеру №2, третина з них – діти. Днями у дитячому диспансерному відділенні закінчився капітальний ремонт фасаду.

 
ТРЕНІНГ ДЛЯ МЕДИКІВ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 20 липня 2017, 18:13

medrabotniki

В Україні, за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) діє проект RESPECT: «Зменшення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику в медичних закладах України». У Кривому Розі цим напрямком опікується благодійна організація «Мережа людей, що живуть з ВІЛ». У рамках проекту започатковано понад 30 тренінгів, під час яких збираються навчати медпрацівників. У поточному році просвітницькою роботою охоплюють 4 міста: Черкаси, Миколаїв, Кіровоград і Кривий Ріг.

 
МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ШАХІВ В ОБІЙМАХ ДІТЕЙ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 20 липня 2017, 18:11

shahmati

Тридцять п’ять маленьких інтелектуалів, батьки, тренери. Сьогодні у Кривому Розі з нагоди Міжнародного дня шахів стартував одноденний дитячий турнір з настільної гри. Вже впродовж півсотні років традиційно свято проходить у ста сімдесяти країнах одночасно.

 
ПРАВООХОРОНЦІ ПАТРУЛЮЮТЬ ЦЕНТРАЛЬНО-МІСЬКИЙ РАЙОН (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 20 липня 2017, 18:08

policia

Мешканці Центрально-Міського району біля театру імені Тараса Шевченка могли спостерігати розвід особового складу Криворізького відділу поліції на патрулювання  території. Це традиційно щорічна процедура, під час якої вживаються профілактичні заходи щодо попередження проявів злочинності. До патрулювання, окрім управління патрульної поліції, залучено працівників Національної гвардії, полку особового призначення та державної служби охорони.

 
АКЦІЯ ПРОТИ РЕКЛАМИ НАРКОТИКІВ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 19 липня 2017, 19:14

miting antinarkotik

“Допоможіть поліції  знайти рекламу наркотиків”  –  під такою назвою 18 липня активісти мітингували під будівлею Криворізького відділу нацполіції. Все через рекламу розповсюдження наркотиків, яку без перешкод можна зустріти на будинках та парканах  – так звану “закладку”. Як уберегти власних дітей  від цікавості спробувати наркотики – далі.

 
ВСТУПНА КАМПАНІЯ-2017: У АБІТУРІЄНТІВ ЗАЛИШИЛОСЯ 8 ДНІВ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 19 липня 2017, 19:09

vstupna kompania

Вступна кампанії до вишів-2017 – на екваторі. Вже впродовж двох днів активно працює Єдина електронна база з питань освіти. Уважно прочитавши умови до вступу, можна без проблем подати документи в електронному вигляді, запевняють у приймальних комісіях криворізьких вишів. Позаду – головні труднощі для абітурієнтів. Чи людно нині у приймальних комісіях та чи є прогалини на етапі прийому документів, дізнавалася наша знімальна група.

 
ЖИТЕЛІ КРИВОГО РОГУ ПРОТИ “КРИВОРІЖГАЗУ” (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 19 липня 2017, 19:05

gaz

Багатьох криворіжців не влаштовує політика ПАТ “Криворіжгаз” у питанні встановлення лічильників газу. Головна проблема – загальнобудинкові чи індивідуальні прилади обліку. У газових компаніях вважають: мають право встановлювати  загальні лічильники на  групу споживачів, оскільки на установку індивідуальних лічильників у квартирах коштів не вистачає. Містяни ж вважають, що загальнобудинкові лічильники ніяк не стимулюватимуть їх до економії газу. І йдуть відстоювати свої права у судах. Громадські активісти хочуть допомогти їм у цьому на семінарі, де вчитимуть, як захиститися від свавілля газового монополіста.

 
КРИВБАСВОДОКАНАЛ ПРЕЗЕНТУВАВ АБОНЕНТАМ ОНОВЛЕНІ СЕРВІСИ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 18 липня 2017, 18:21

voda 2

Перші результати реформування адміністративних послуг у Кривому Розі були заслухані на липневому засіданні виконкому міськради. Тоді кільком підприємствам закидали недостатню активність роботи  їх абонентських служб та недотримання головного принципу реформи – клієнтоцентричності. Зниження кількості послуг, наданих консультантами через муніципальний центр «Віза»,  представники деяких підприємств пов’язали з появою нових, власних офісів обслуговування, через що, мовляв, і зменшилося навантаження на «Візу», однак, зауваження пообіцяли взяти до відома. Своєрідним відповідним жестом комунального підприємства «Кривбасводоканал» стало проведення виставки послуг, під час якої запрошеним презентовано оновлені сервіси. 

 
ПРОЕКТ ЕКОКОМБІНАТУ. ПЕРЕРОБКА СМІТТЯ. (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 18 липня 2017, 18:17

pererobka smitya

Сміттєва проблема – не лише проблема львівська. Питання утилізації сміття гостро стоїть по всій Україні. Розв’язати цілий комплекс екологічних проблем, що нині всерйоз турбують і криворіжці, береться «Екосфера». У планах підприємства – спорудження на околиці міста потужного комбінату з утилізації сміття.

 
СПРАВА В’ЯЧЕСЛАВА ВОЛКА (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 17 липня 2017, 18:18

poranenya vovk

17-го липня  так званого «стрілка» по справі В’ячеслава Волка у Центрально-Міському суді Кривого Рогу відпустили під заставу 400 тисяч гривень. У міській прокуратурі № 3 цю інформацію підтверджують, але ніяких коментарів для ЗМІ не дають.

 
ПОПЕРЕДЖЕННЯ НАСИЛЬСТВА У СІМ’Ї. ТРЕНІНГ. (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 17 липня 2017, 18:15

nasilstvo simya

З 2017-го року в місті реалізовується проект, спрямований на попередження насильства у родині. Цим напрямком займається благодійна організація «Шанс», спонсорську допомогу надають: Фонд народонаселення ООН в Україні та німецьке агентство по співпраці з Україною (GISS). Партнером є українська фундація громадського здоров’я. З квітня у Кривому Розі, в рамках проекту, почав діяти Центр для жінок, які постраждали від гендерно обумовленого насильства. Наразі започатковано низку тренінгів, спрямованих на відпрацювання міжвідомчої взаємодії між державними органами, а також структурами  та службами, які залучаються до вирішення проблеми насильства у родині.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 451