Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Останні Новини
ВИСТАВКА ВИТИНАНОК (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 21 червня 2017, 19:53

vitinanki

У Криворізькому історико-краєзнавчому музеї – наразі визначна мистецька подія. Відомі майстри народної творчості з різних куточків країни представили свої роботи, виконані у техніках «витинанка» та «вириванка».

 
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІГУ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 21 червня 2017, 19:51

bigbig

На годиннику – дев’ята ранку, на стадіоні «Локомотив» з бойовим настроєм зібрались більше чотирьохсот учасників легкоатлетичного змагання на першість району. 13 шкіл та 3 дитсадка Довгинцівського району, наймолодші учасники –від 4-х років. Вишикувавшись, капітани команд за традицію підняли український прапор та прапор олімпійських ігор. І ось змагання відкрито. Чути бадьорі слова тренера: «На старт».

 
НОВАЦІЇ В ОСВІТІ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 21 червня 2017, 19:50

nov osv

Поки що остаточно затвердженої структури навчального року ще немає, один із ймовірних варіантів: 6 навчальних періодів і стільки ж канікул між ними. Проміжок навчання складатиме 1,5 місяці, а канікули – 1 тиждень, виняток – новорічні канікули, які триватимуть з 27 грудня до 8 січня На літніх канікулах школярі відпочиватимуть, як і раніше, 3 місяці.

 
ЩЕ ПРОСТІШЕ ТА ДОСТУПНІШЕ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 20 червня 2017, 19:47

munic

Кожен другий дорослий мешканець Кривого Рогу щонайменше одноразово звертався до Центру адміністративних послуг. Лише за період від початку поточного року єдиними дозвільними і реєстраційними вікнами органів місцевого самоврядування, які діють в усіх районах міста, скористалися майже 180 тисяч замовників. І динаміка звернень прогресує. Такими є спостереження працівників Центру. Окрім адміністраторів тут працюють 22 служби, що на сьогодні є досвідом небагатьох міст України.

 
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БІЖЕНЦІВ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 20 червня 2017, 19:45

bigjenci

Ідея створення проекту «Захист в дії» для інтеграції внутрішньо переміщених осіб з’явилася ще у 2015 році. За цей час представники криворізької організації «Мережа» змогли розробити спеціальний проект, який повинен допомогти соціалізувати переселенців із зони бойових дій, підтримати та забезпечити необхідними послугами.

 
ВІТАМІННИЙ КОШИК (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 20 червня 2017, 19:43

vitam

На ринку «Соцмісто» навіть у будній день людно. Через дорогу - імпровізовані магазини, де майже з грядки, куща чи дерева містяни продають городину. На рядах всередині ринку - линуть запашні аромати свіжих фруктів та овочів.

 
ВИЩА ОСВІТА (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 20 червня 2017, 19:40

vishajpg

Донецький юридичний інститут МВС України базується у нашому місті вже 3-й рік, і, як відзначають абітурієнти, він склав непогану конкуренцію правовим вишам Дніпропетровського регіону. Свідченням тому – напружений конкурс сертифікатів під час вступної компанії минулого року та – чудовий вишкіл на початку вересня першокурсників, які до цього встигли пройти попередню табірну підготовку. Зараз ДЮІ планує навіть збільшити набір.

 
ОБЕРЕЖНО, ЗЛИЙ ПЕС (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 19 червня 2017, 19:58

pes

Рвані рани та лікарняне ліжко. Ось так закінчилися вихідні для криворіжанки, яка поверталася з лікарні додому по вулиці Маріупольській.

 
МОВНИЙ ТАБІР (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 19 червня 2017, 19:54

tabir

Мінна Венд – волонтерка з Німеччини. До України приїхала вперше, рідною мовою ділиться враженнями про Кривий Ріг та роботу з дітьми. Місію перекладача вправно виконує учениця 10-го класу Марія. У Криворізькій загальноосвітній спеціалізованій школі №20, окрім поглибленого вивчення іноземної протягом навчального року, до більш ширшого знайомства з її специфікою дітей залучають і під час літніх канікул. Така практика триває шостий рік поспіль.

 
ПІДГОТОВКА ДО ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 19 червня 2017, 19:23

vstup

Останні кілька років Криворізький економічний інститут перебував у складі КНУ, однак після повернення під егіду Київського Національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, при проведенні вступної компанії вже орієнтується на вимоги свого керуючого закладу. Зараз тут триває активна робота, адже реєстрація електронних кабінетів в усіх вишах України розпочинається 29 червня, а прийом заяв - 12 липня.

 
ЕКОМОНІТОРИНГ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 19 червня 2017, 19:00

eko

Створити у Кривому Розі аналітичний центр з моніторингу атмосферного повітря, – з такою пропозицією виступили активісти-екологи нашого міста. Свою пропозицію вони озвучили на черговому засіданні робочої групи з вирішення питань реалізації державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 445