Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
РЕМОНТ БАГАТОПОВЕРХІВКИ НА ЧАРІВНІЙ ПІСЛЯ ВИБУХУ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 31 липня 2018, 19:51

remont vibuh

Пусті квартири без світла та напівзруйновані стіни. У Кривому Розі почали відбудовувати помешкання, зруйновані вибухом у багатоповерхівці по вулиці Чарівній. У під’їзді та в квартирах вже замінили вибиті вікна, а власникам  виплатили матеріальну допомогу. Таке рішення прийняла міська влада. Нагадаємо, пізно ввечері, 16 липня, у будинку по вулиці Чарівній, 3 стався вибух в одній з квартир на восьмому поверсі. Тоді вибуховою хвилею вибило вікна та двері сусідніх квартир, а також зруйнувало стіни.

Квартира Любові Василівні через вибух постраждала чи не найбільше. За два тижні повністю зруйновану стіну відбудували майже наполовину. Жінка зараз живе у доньки, а до своєї квартири приходить щодня – допомагати будівельникам. Потихеньку обдирає старі шпалери та заздалегідь готується до ремонту.

Таких квартир на поверсі – ще три. Їх господарі сьогодні мешкають у родичів. Після вибуху власникам зруйнованих квартир виділили та виплатили матеріальну допомогу. На ремонт своєї квартири Любов Василівна отримала 20 тисяч гривень. Жінка розповідає: і стіни, і вікна, все повилітало. Стінку, кладку та  по одному вікну вставили, будемо міняти на блоки, але вже самі.

Віталій Солод, голова Тернівської районної у місті ради, повідомив: у будинку замінили 130 кв. м скла, відселили тільки дві сім’ї, які сьогодні проживають в гуртожитку, за місяць  люди повернуться до себе додому.

Рішенням міської ради на матеріальну допомогу мешканцям виділили 101 тисячу гривень. Власникам чотирьох квартир – по 20 тисяч, та ще трьом – по 7 тисяч гривень. Сьогодні на поверсі відновлюють перестінки, потім встановлять двері. На завершальному етапі обіцяють відновити електропостачання – зараз світла немає у всьому правому крилі будинку.