Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
У ВИШАХ ПОЧАЛИ ПРИЙМАТИ ДОКУМЕНТИ НА ВСТУП (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 01 серпня 2018, 18:28

vstupna kompania

Криворізькі виші  почали отримувати списки на бюджет. О першій годині дня  педуніверситет отримав 389 місць. Нагадаємо, на тиждень раніше про отримані 323 бюджетних місця повідомив Донецький юридичний інститут. Прийом документів на навчання за держзамовленням триває відсьогодні і до 6 серпня, бажаючі навчатися за контрактом можуть визначатися до вересня.

Атмосфера всезагального очікування відчувалася в Криворізькому педагогічному університеті. Незважаючи на обіцянки Міністерства освіти та науки надати вишам кількість бюджетних місць до 12-ї години ранку, о пів на дванадцяту потрібної інформації ще не було. Однак документи на зарахування комісії почали приймати.

Першими приїхали вступники, які перебували на верхніх позиціях рейтингу в списках на бюджет, і ті, хто одразу обрав навчання за контрактом.

Незрозуміло, поступила я чи ні, мені сказали, що я в лідерах списку, каже абітурієнтка  Аїда Матінян. Дівчина сподівається на 99%, що поступить на бюджет. А от Наталія Козирко подала документи на контракт, аби точно знати, що вже навчатиметься у педуніверситеті.     

Цьогоріч виш, який готує педагогів для всієї області, прийняв 2700 заяв на бюджетну форму навчання.

В Донецькому юридичному інституті МВС України етап зарахування на бюджет вже пройшли наприкінці липня, юридичні виші отримали інформацію про бюджетні місця на тиждень раніше. Цьогоріч – говорить член приймальної комісії Лариса Лоц – подавали документи абітурієнти і з віддалених областей України.  Приїздили з Полтави, Закарпаття, Донецької області.

Дмитро Гордєєв працює поліцейським у секторі реагування Маріїнської патрульної поліції у  прифронтовій зоні. Свій вступ на бюджет оцінює, як велику удачу. Хлопець говорить, що хоче покращити свої знання законів і загальні знання, відповідно, рівень за рівнем підніматися. Мар’їнка, Краногорівка – міста, де червона і жовта зона, є певні складнощі.

1 серпня ДЮІ приймав заочників, отримати консультацію приїхали юнаки і дівчата, котрі вже працюють поліцейськими, і не тільки у Кривому Розі.

У ДЮІ продовжував приймати абітурієнтів з окупованих областей центр Донбас-Україна, цьогоріч надійшло 28 заяв.

О першій годині дня виші почали отримувати списки на бюджет, педуніверситет отримав 389 місць. Прийом документів на навчання за держзамовленням триватиме до 6 серпня, бажаючі навчатися за контрактом можуть визначатися до вересня.